Vládce vesmíru

Přišel k nám na Zem z nekonečnosti prostoru a času. I když jeho příchod předpovídaly prastaré knihy, při jeho příchodu ho poznalo jen velice málo lidí. Žili s ním, viděli jeho zázraky, byli svědky toho, jak odpouštěl lidem jejich prohřešky a křísil dokonce i mrtvé. Mocní lidé, kteří si chtěli zachovat svou dosavadní vládu, ho však usmrtili ukřižováním. On byl ale silnější než smrt! Po třech dnech se ukázal těm, kteří ho poznali jako očekávaného vládce. Tak začal svou vládu nad světem.

Od té doby žilo a stále žije mnoho lidí, kteří poznali jeho moc, získali jeho odpuštění a především jeho přátelství. Otevřel se před nimi život, který sahá až za hranici smrti.

Byl to snad Superman nebo Spiderman?

Pozor! soutěž pro děti! Poznej Vládce vesmíru

Ne, tím vládcem není ani Superman ani Spiderman. o Oba dva jsou poměrně nedávným výplodem holywoodských filmařů. Skutečný vládce vesmíru se lidem ukázal před více než dvěma tisíci lety. Znáte jeho jméno? Pokud ne, zkuste ho najít v naší křížovce

Podělte se s námi o výsledky vašeho pátrání. Všem, kteří správně odpoví, pošleme malý dárek a další informace o zmiňovaném vládci vesmíru.

(kopie zprávy bude zaslána na Váš e-mail)

Be the first to comment “Vládce vesmíru”