Aktuality

Pro všechny, kdo se zajímají o práci sdružení. Informační periodický Oběžník přináší několikrát ročně aktuální zprávy o naší činnosti – reportáže, projekty a plány, osobní svědectví, biblická zamyšlení, soutěže a testy. Naleznete zde také rozsáhlou nabídku našich publikací a možností spolupráce.


Nový leták „Bionika – poučení z Božích idejí“ můžete objednat v sekci „Jde věda a víra dohromady?“. I z každodenního života víme, že každý nápad potřebuje svého tvůrce. Teorie relativity byla koncipována Albertem Einsteinem, dieselový motor Rudolfem Dieselem a Bachovy kantáty byly vytvořeny Johannem Sebastianem Bachem. Ale který tvůrce stojí za všemi biologickými koncepty?
Oběžník č. 63

Pro všechny, kdo se zajímají o práci sdružení. Informační periodický Oběžník přináší několikrát ročně aktuální zprávy o naší činnosti – reportáže, projekty a plány, osobní svědectví, biblická zamyšlení, soutěže a testy. Naleznete zde také rozsáhlou nabídku našich publikací a možností spolupráce.Vládce vesmíru

Je vládcem vesmíru Superman či Spiderman? Odpověď najdete v našem letáku. Pokud úspěšně vyluštíte křížovku s tajemným heslem, obdržíte malý dárek a postoupíte do dalšího slosování.


Velké otazníky

EXISTUJE ABSOLUTNÍ PRAVDA? | JAKÁ JE PRAVDA O BOHU? | JAKÁ JE PRAVDA O ČLOVĚKU? | KDO JE JEŽÍŠ KRISTUS? | CO SE MNOU BUDE PO SMRTI? | JAK NAVÁZAT OSOBNÍ VZTAH S BOHEM? | JAKÝ JE TVŮJ NÁZOR?


Irwin na měsíci

Svědectví amerického astronauta Jamese B. Irwina – člena posádky kosmické lodi Apollo 15, která provedla v červenci roku 1971 přistání na Měsíci.